12-12-2019 | Een charmante camping waar natuur, zon, watersport en diepzeeduiken fantastisch samengaan met luieren in een omgeving omringd door kreken. Plan uw vakantie in Hyères les Palmiers, op de camping La Tour Fondue en ontdek de rijkdom van onze regio: Iles d'Or, Presqu'ile de Giens, Salins des Pesquiers. Het wandelpad langs de kust is direct toegankelijk vanaf de camping La Tur Fondue, en biedt 18 km aan sensationele wandelingen: kliffen, wilde kreken, karakteristieke vegetatie. De aanlegplaats van la Tour Fondue ligt op 100 meter van de camping >>
Kenmerken
verhuur van (sta)caravansKampeerideeën
Eén keer per jaar, in het voorjaar, sturen we een mail rond met kampeerideeën voor de komende zomer. Schrijf je ook in!
We gebruiken je adres alleen hiervoor en delen het niet met anderen. In elke mailing staat een link waarmee je je direct kunt uitschrijven.
Niks vergeten op vakantie?
Vertel ons waarheen je gaat; hoe, wanneer en wat je wilt doen, dan helpen wij bedenken wat je moet meenemen op reis. Samoon.nl maakt persoonlijke paklijsten voor jou en je gezin.