08-2020 | Camping met een rustige en familiaire sfeer met al het moderne comfort en een fijn zwembad dat geschikt is voor groot en klein biedt: traject met stroomversnellingen en watervallen; bruggetjes; anatomisch gevormde bubbelbanken; verwarmd poedelbad voor de kleintjes. Direct aan een fantastisch lang en vlak badstrand in een pittoreske baai aan het meer van Annecy . Het goed onderhouden, ook voor kinderen zeer geschikte strand biedt alle mogelijkheden voor watersport en heerlijke wandelingen. Camping international du Lac Bleu is gelegen in een van mooiste streken in de Franse alpen aan de oevers van het meer van Annecy, met een prachtig uitzicht op de bergketens. In de directe omgeving van onze camping heeft u mogelijkheden te over voor allerlei activiteiten. Vlakbij de camping loopt een vlak fietspad dat leidt tot Albertville en noordwaarts naar Annecy. In de omgeving kunt u ook prachtige bergwandelingen maken en genieten v >>
Kenmerken
- zwembad
- speelgelegenheid
- restaurant, bar
- verhuur van (sta)caravans
- toegang tot natuurwater
Adresgegevens
Route de la Plage
74210 Doussard
Haute-Savoie, Auvergne-Rhône-Alpes
(t) +33450443018
Kampeerideeën
Eén keer per jaar, in het voorjaar, sturen we een mail rond met kampeerideeën voor de komende zomer. Schrijf je ook in!
We gebruiken je adres alleen hiervoor en delen het niet met anderen. In elke mailing staat een link waarmee je je direct kunt uitschrijven.
Reacties op deze camping
erg goed
Zonder meer van harte aan te bevelen!!
Geweldig,Uniek uitzicht
Direct aan het meer van Annecy
Leuk Restaurant op de camping
Modern, voerverwarmd" sanitair
Vriendelijke medewerkers
Lekker zwembad voor als zwemmen in het meer niet uw voorkeur heeft. In het hoogseizoen is er ook een driekoppig Animatieteam aanwezig(Nederlands)
Door: Riki Spierings, camping bezocht in mei 2019
erg goed
Fantastisch mooi gelegen camping aan de zuidoever van het meer van Annecy.
Eigen strand met pier
Restaurant
Geheel vernieuwd sanitair met vloerverwarming
Gratis Wi-Fi
Ruime plekken met half zon/schaduw en met een heg afgescheiden
Centraal gelegen om de omgeving te verkennen
Bij de receptie spreekt men Engels/Duits/Nederlands
Door: Everardus Webers, camping bezocht in mei 2012
Ben je al eens op deze camping geweest?
geef je mening over deze camping